W chłodne i pochmurne dni tęsknimy za ciepłymi promieniami słońca. Na szukanie ich w egzotycznych krajach mogą pozwolić sobie nieliczni. Zawsze jednak można wybrać się do solarium!!!


ABC Opalania

Kontakt

logo

Śliczna 22a, lok. 4
Wrocław

Telefon:
071 793 63 26

Godziny otwarcia:
pon. - sob. - 10:00 - 22:00
niedziela - 10:00 - 20:00

Start Strefa Urody Strefa Urody Zabiegi dodatkowe
Zabiegi dodatkowe

HENNA

 

Henna na brwi.
Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.
Cena: 15,00

Henna  brwi z regulacją
Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.
Cena: 20,00     

Henna na rzęsy.
Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu
Cena: 15,00

Henna brwi i rzęs z regulacją.
Cena: 30
,00

Regulacja brwi.
Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste
Cena: 10,00

DEPILACJA WOSKIEM

 

Efekty zabiegu depilacji woskiem:
Efekt depilacji (gładka, miła w dotyku skóra) utrzymuje się ok. 3-4 tygodni, w zależności od tego jak szybko rosną u danej osoby włoski. Po 3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne a po 4 tygodniach należy zabieg powtórzyć. U osób o słabym, jasnym owłosieniu efekt utrzymuje się dłużej.
Przygotowanie do zabiegu depilacji  woskiem bikini:
włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, nie mogą być ani zbyt długie ani zbyt krótkie. I tak włoski na bikini powinny mieć minimum 5 mm i nie dłuższe niż 1,5 cm.  Jeśli są zbyt długie należy je przyciąć przed zabiegiem, jeśli są za krótkie- zapuścić (od momentu zgolenia maszynką zapuszczać ok. 2 tyg.)
Minimalna ich długość to 5mm!!!
Przebieg zabiegu depilacji woskiem bikini:
przed zabiegiem klientka otrzymuje do przebrania jednorazową bieliznę!
Przed przystąpieniem do zabiegu oczyszczamy i odświeżamy skórę specjalnym preparatem, który umożliwia lepsze przyleganie wosku i tym samym skuteczniejsze usuwanie włosów. Na tak przygotowaną skórę nakładamy wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, następnie nakładamy specjalny pasek fizelinowy który jest zrywany zdecydowanym ruchem w przeciwnym kierunku. Zrywanie jest niestety bolesne - stopień bólu zależy od wrażliwości osobniczej. Kończymy zabieg aplikując preparaty, które zapobiegają odrastaniu włosów, usuwają pozostałości wosku, nawilżają, działają przeciwzapalnie
Przygotowanie do zabiegu depilacji woskiem:
włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, nie mogą być ani zbyt długie ani zbyt krótkie. I tak na kończynach optymalna długość to 6 mm, bikini i pachy ok.  8-10mm, twarz 2-4 mm. W przypadku włosów cienkich, delikatnych wartości te mogą być niższe.
Minimalna ich długość to 4mm!!!
Pielęgnacja skóry po depilacji woskiem:
bardzo ważną sprawą są peelingi które należy wykonywać pomiędzy depilacjami. Dotyczy to w szczególności osoby mające problemy z wrastaniem włosów- włos wrasta w naskórek, co może wywołać stan zapalny. Aby temu zapobiec należy regularnie złuszczać naskórek- wykonywać peeling, przeprowadzać masaż szorstką myjką (w kierunku "pod włos"), stosować balsamy zmiękczające i nawilżające skórę. Nie należy jednak stosować peelingu w dniu depilacji, a w przypadku skóry wrażliwej nawet 3 dni przed depilacją.

Cena depilacji woskiem:
Wąsik: 10,00
Broda: 10,00
Boki: 15,00
Cała twarz: 40,00
Pachy: 25,00
Ręce: 45,00 - 70,00
Bikini: 30,00 - 70,00
Uda: 50,00
Łydki + kolana: 45,00
Całe nogi: 85,00
Całe nogi + bikini klasyczne: 90,00 promocja!!!
Całe nogi + bikini brazylijskie: 135,00

Klatka piersiowa: 50,00 - 70,00
Plecy: 40,00 - 70,00

 

Partnerzy

benefit
Akceptujemy karty Benefit.
10% upustu na wszystkie usługi.

Sondy

Czy korzystasz z solarium?
 


Nowości

Popularne


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates hosting Valid XHTML and CSS.